מכירים את הרגע הזה שצריך לבנות את התכנית החברתית, למצוא ספק טוב שיודע לעשות את העבודה שלו, למצוא משהו רלוונטי ועכשווי אבל גם חינוכי ומקדם?

זאת משימה מאתגרת שגוזלת מאתנו זמן, יזע ודמעות כך שלעתים אנו מעדיפים את המוכר והידוע, את התכנית/ההצגה שכבר ראינו מספר פעמים. למרות שאנחנו יודעים שהיא כבר פחות מושכת ומעניינת את תלמידנו. לעיתים אנחנו משקיעים את הזמן בחיפוש בכל מיני דרכים שונות ומגוונות ועדיין לא מצליחים למצוא את מה שאנחנו רוצים באמת!

כאשר הייתי רכז חברתי ומנהל יחידת נוער (כ10 שנים) חלמתי על מציאת פתרון אמיתי, מציאת דרך לחיבור בין בעלי התפקידים ברשות ובבית הספר לבין נותני השירות והספקים השונים

פתרון שיהווה גשר אמיתי בין הצרכים של בתי הספר לבין הספקים השונים, פתרון שינגיש את כל המידע הרלוונטי בצורה הכי נוחה ומהירה כמו שמצופה בשנת 2018.

חולם - חווית למידה משמעותית  מספק למוסדות חינוך את כל המידע הדרוש להפקת פעילות חינוכית משמעותית מרמת התוכן ועד לפרטים הטכניים. האתר מאגד רשימה ארוכה של מרצים מובילים בתחומם, מנחי סדנאות ופעילויות מיוחדות, מפעילים חברתיים, שירותי הפקה לאירועים, טיולים ואכסניות נוער. שימוש באתר חולם - חווית למידה משמעותית  מאפשר למנהל בית הספר, לרכז החברתי ולכל בעל תפקיד אחר לבצע את תפקידו מא' ועד ת' במקום אחד שיש בו כל מה שנחוץ לתכנון הפעילות.

הניסיון הרב שלנו בתחום מתן שירותי פרסום ושיווק למוסדות חינוך הביא ליצירת קשרים הן עם מנהלי מוסדות חינוך, רכזים חברתיים ובעלי תפקידים שונים, במקביל יצרנו קשר עם מגוון רחב של ספקי שירות המתמחים בעבודה עם מוסדות חינוך

באתר חולם - חווית למידה משמעותית  ניתן למצוא פרסומים של נותני שירות בתחומים שונים המיועדים לכם בעלי התפקידים. הפרסומים מאורגנים לפי תחום השירות שהם מציעים: מרצים, מנחי קבוצות, מפעילי סדנאות ויצירה, שירות תקשוב ופרסום ועוד.

חולם - חווית למידה משמעותית הוא חלק ממיזם תובל | כל מה שצריך בחינוך שנותנת מעטפת של פתרונות יצירתיים למוסדות חינוך החל מעיצוב סביבות למידה, משחקים חינוכיים, סטודיו, שיווק ופרסום ופתרונות תקשוב.

גילי צרפתי, מנכ"ל תובל | כל מה שצריך בחינוך עסק שנים רבות בחינוך בלתי פורמלי, כמדריך וכרכז בתנועות נוער, ניהול תחום נוער ברשויות מקומיות, ניהול פנימייה ועוד. במקביל לכך עסק בתחום מערכי אינטרנט וניו מדיה ברשתות חינוך מוסדות ועמותות שונות. בשנת 2012 הקים את תובל | כל מה שצריך בחינוך ומאז ממשיך לצעוד ולפעול במרץ עם מאות לקוחות מרוצים.