אפשר לנצח את הלכלוך בשירותי בית הספר.

אנחנו נלמד, נדריך ונתרגל את הילדים איך משאירים תא נקי, כשמקבלים תא נקי

פרוייקט חדש מבית  "גורם אנושי" מנצחים את הלכלוך בשירותים בבית הספר.

בבית הספר שלכם השירותים מלוכלכים? גם אתם מקבלים תלונות מההורים? גם הילדים שלך מתאפקים? מרגישים שעשיתם כל מה שאתם יכולים ושום דבר לא התשנה? כאן אנחנו נכנסים לתמונה. יש לנו תכנית חדשה וייחודית שלוקחת את העניינים לידיים ובלי בושה מלמדת את הילדים פיזית, גם בתאי השירותים –  איך להשתמש בהם נכון ולהשאיר אותם נקיים אחריהם. לא רק שיפור ברמת הניקיון , הקנייה ועיצוב ערכים חשובים של התחשבות באחר, הדדיות, הגיינה

אז מה בתכנית? צוות ההדרכה שלנו יעביר לתלמידים הדרכה המחולקת לשני חלקים – תיאורטי ומעשי.את ההדרכה ילווה הד"ר שלנו , אותו מגלם שחקן מקצועי. הד"ר ירשה לעצמו להיכנס לכיתות, להסתובב בהפסקה ובכלל להראות נוכחות.החלק הראשון מתקיים בכיתה ובו נעלה את סוגיית השירותים והנקיון. נבהיר מותר ואסור ונציג את האמנה לשמירה על הנקיון .בחלק השני נעבור לחדרי השירותים עצמם, בהפרדה בין הבנים לבנות.בחלק המעשי נלמד ונתרגל את הילדים כיצד משאירים תא נקי אחרי שימוש, זאת תחת הסיסמה אל תהיה הראשון שמלכלך/ת .בית הספר יקבל מאיתנו, מדבקות הסברה לשירותים, אמנות כיתתיות וחומרי הסברה על שמירת הגיינה.  בנוסף בית הספר יקבל סרטוני הסברה לטובת הילדים וההורים המגולמים על ידי שחקן בדמות המצחיקה שלנו ופרופ' שלמה מעין - מומחה בכיר למחלות זיהומיות.  

הערכים המעוצבים בפרוייקט:  התחשבות באחר, ניקיון, אחריות אישית, בריאות, הדדיות.

התכנית מלווה בהערכה ומשוב של הורים, תלמידים ומורים.

 

הנושאים בהם נעסוק: חשיבות השמירה על הניקיון ברמה הערכית והבריאותית.תהליך השימוש בשירותים וכיצד שומרים על הניקיון וההגיינה.שטיפת ידיים ומניעת הפצת חיידקים.שמירה על פרטיות.שמירה על ציוד בית הספר.

גורם אנושי חברת הדרכה ותיקה העוסקת בתחומים של הגורם האנושי ועיצוב ערכים. אנו מאמינים בהמחשה מעשית ולכן בהדרכות שלנו אנו עושים שימוש באמצעי המחשה מקוריים.

לחברה הדרכות גם בתחום הזהירות בדרכים בשילוב סימולטורים וסימולציות מתקדמות.  

 

נשמח לעמוד לשירותכם :   09-8782270 | mail@gorem.me

 אתר הבטיחות בדרכים www.hagorem.me  | www.gorem.me - אתר התכנית לניקיון השירותים