אם הגעת לדף הזה, כנראה שאתם מחפשים הפעלת גיבוש כיפית לילדים. הפעלה שתוציא את כולם מהשגרה ותגרום להם להפתעה, שחרור, צחוק , גיבוש ויציאה מהקופסא...

אז, נעים מאוד, שמי רונה- מפעילה, שחקנית ומנחת יוגה צחוק. שתי האהבות הגדולות שלי (תיאטרון וילדים) הובילו אותי ליצור הפעלות לא רגילות לילדים ונוער.

החזון שלי הוא לשנות את עולם הילדים ואת התפיסה שלנו כהורים ומנהלים בימי גיבוש ובהפעלות ולהוביל לשינוי של ממש בכל הנוגע לבריונות ברשתות חברתיות ובמוסדות הלימודים. 

למה אני רוצה להביא שינוי?

בצעירותי הייתי ילדה לא מקובלת בבית הספר היסודי. מה שהוביל לחרמות, הצקות ובריונות כלפיי. עברו הרבה מים בנהר- גדלתי והתפתחתי וגיליתי שיש לי כוח בידיים ואני מתכוונת לנצל אותו ולפעול למען שינוי חברתי ממשי. אני פועלת בהמון תחומים להובלת שינוי חברתי ותפיסתי, מאחורי צוות גדול של מפעילים המביאים את הערכים שלי לידי ביטוי.

איך אנחנו עושים את זה?

ההפעלות שלנו הן הפעלות ממש לא רגילות, כיפיות ומצחיקות המשלבות טכניקות משחקים מעולם התיאטרון והיוגה צחוק. במהלך השנים עם ניסיוננו העשיר בהפעלות- פיתחנו שיטה מנצחת להפעלות גיבוש וימי כיף לילדים:

~ ההפעלות מאתגרות וחכמות, ופונות למכנה המשותף של הילדים- הצחוק, השמחה והחברות.

~ ב-95% מההפעלה כל הילדים משתתפים. כן, כל הילדים משחקים ביחד במשחקים מאתגרים ומצחיקים שגורמים באופן לא מודע לגיבוש הכיתה.

~ במשחקים שבהם לא כולם משחקים ביחד- אנו נוהגים לבחור את הילדים השקטים יותר. על מנת לתת להם תחושת שייכות והעצמה.

~ ההפעלה היא נבנית באופן אישי לכל לקוח ולקוח. השירות שאנו נותנים ללקוח כולל ייעוץ והכוונה בכל הבט של המסיבה. החל מארגון המרחב ועד לכמות האוכל הנדרשת.

אנו פה לכל שאלה, ייעוץ או הכוונה: רונה הדס  052-7250066 | theatronna@gmail.com | דף הפייסבוק תיאטרונה